קישורים בחינם – איך ניתן להשיג לינקים בחינם?

תוכן עניינים

החתירה להשיג קישורי SEO בחינם היא מבורכת, אבל תשימו לב: צריך לדעת ליצור קישורים איכותיים בלבד, ולא קישורי בלאי / ספאם. אני אתחיל ואומר מאיפה אתם יכולים להשיג קישורים בחינם, אבל ממש לא רוצים לעשות את זה:

מכאן אתם ממש לא רוצים לקבל קישורים, אפילו לא בחינם:

קישורים מתוך פורומים (לא כולל קישורים אותנטיים שלא קשורים לאסטרטגיה שלכם)

תופעת הקישורים מתוך בלוגים היא נוראית! אל תיגשו לאתרים כמו תפוז, נענע וכו' ותגיבו על פוסט כלשהו עם קישור לאתר שלכם. זה ספאם לחלוטין, גוגל תזהה את הקומבינה, וגם ככה הקישור לא יכלול SEO Jucie בגלל שהקישור יתויג אוטומטית כ-nofollow. במידה ומישהו באמת ישלח קישור לאתר שלכם מתוך בלוג כזה, כשמדובר בהמלצה אותנטית לחלוטין – אז מעולה, לא צריך להילחם בזה. אבל אתם, כמי שחושבים לעשות את זה כחלק מעבודת קידום שאתם מנסים לנהל – נא בבקשה להימנע! להלן דוגמה קלאסית לקישורים אותנטיים מתוך בלוג לגיטימי לחלוטין משאלה שהעלה מישהו בעניין לימודי קורס בניית אתרים במכללה לשיווק דיגיטלי:

אתרים הזויים, בעיקר מחו"ל, שאתם לא יודעים איך הגיעו אליכם

אפשר לזהות אילו קישורים מפנים אל האתר שלכם דרך כמה כלים. הכלי הכי נוח הוא ה-backlink-checker של haref. להלן דוגמה לתוצאות של הדו"ח המציגות אתרים הזויים שמקשרים לאתר המכללה לשיווק דיגיטלי:

איך דוחים קישורים?

הדחייה מתאפשרת לאתרים שמחוברים ל-Google Search Console.

יש לעלות לפנקס רשומות רגיל שיש לווינדאוס (אני לא יודע איך זה נקרא במאק) ולהוסיף את הקישורים של העמודים, או בכלל הדומיינים שמהם אתם מתכחשים. זה נראה ככה (אבל בלי המילים "דוגמה ל…", אלא רק את הכתובות):

את המסמך צריך לשמור עם סיומת ‎.txt זה נראה ככה:

וכשהוא מוכן, אפשר לעלות אותו דרך הכלי לדחיית קישורים של Google serach console:

מאיפה כדאי לכם להשיג קישורים בחינם?

אתם צריכים לחתור להשיג קישורים בחינם מאתרים שרלוונטים לתחום שלכם, שהם כמובן איכותיים: תנועת גולשים אמיתית וציון DA גובהה. אפשר לדעת לאיזה אתרים יש תנועה ודירוגים באמצעות הכלי לחקר מתחרים של Semrush וציוני DA (סמכות אתר) אפשר לבדוק דרך הכלי של ahref.

איך אפשר להשיג קישורים בחינם מאתרים איכותיים?

להלן כמה שיטות להגיע לאותם בעלי אתרים ולגרום להם לשלוח לנו קישורים:

כתיבת מאמר אורח בתמורה לקישור

הדרך הכי יעילה להשיג קישורים בחינם היא על ידי פנייה יזומה לבעל האתר, ולהציע לו לכתוב מאמר איכותי בתמורה לקרדיט לכותב (שזה אומר כמובן קישור). זה יצריך מכם עבודה מאוד טובה בכתיבת מאמר האורח שלכם, כי אם הוא לא יהיה איכותי, בעל האתר יגיד לכם תודה, אבל לא… במילים אחרות: אתם צריכים לכתוב לו מאמר ברמה שהייתם כותבים לעצמכם. להלן דוגמה שמאמר אורח שאני כתבתי באתר פופטין בדיוק עבור מטרה זו. מאמר בנושא מעקב אחרי ערך הזמנות בחנות ECOMMERCE באמצעות גוגל אנליטיקס וגוגל תג מנג'ר. תשימו לב שהתוכן מאוד מאוד מוקפד בדיוק מתוך השאיפה ליצור תוכן מעולה לאתר המארח בתמורה לקישור.

החלפת קישורים בין מקדמים / קולגות

דרך פשוטה אך יעילה היא ליצור קשרים עם מקדמי SEO אחרים או ישר ליצור קשר עם מנהלי האתרים רלוונטים ולהציע להם לעשות החלפת קישורים הדדית. תוכלו למצוא הרבה מאוד חבר'ה שישמחו לשתף אתכם פעולה בקבוצות פייסבוק בתחום. פשוט תחפשו קבוצות בשם "החלפת קישורים" ואתם תראו הרבה מאוד אופציות. לדוגמה:

תשימו לב שאם אתם מבצעים את המהלך הזה, אתם צריכים לשים לב שאם אתר X יקשר לאתר Y, אז שאתר Y לא ייקשר בחזרה לאתר X כי אז אתם תאבדו את ה-Juice של הקישור. אי לכך, כדי לקדם מהלך מסוג החלפת קישורים, צריך שיהיה לכל הפחות 3 אתרים בסידור. כשיהיו 3 אתרים, תוכלו לקשר את אתר X לאתר Y, ושאתר Y יקשר לאתר Z, ואז אתר Z יקשר לאתר X וכך הכוח האורגני של הקישור לא יפגע:

ליצור מסמכים לשימוש בתמורה לקרדיט (שזה קישור)

דרך נפלאה לקבל קישורים היא על ידי יצירת כלים וירטואלים ולהציע שימוש חופשי בהם בתמורה לקישור. כדי לבדוק האם כל מי שעושה שימוש בכלים שלכם באמת נותן לכם קרדיט, זה כבר עניין אחר… אני אישית אוהב לעשות את זה ולצפות שאכן מי שיעשה שימוש בכלים שאני מפיץ באמת יקשר אליי כפי שביקשתי וכפי שאני באמת מאמין שמגיע לי. אתם תוכלו לראות הרבה דוגמאות קלאסיות לתהליך כזה אצל אתרים שמספקים מדיה (תמונות, וידאו וכו') בחינם לחלוטין בתנאי שיקבלו קישור קרדיט לאתר שלהם.

מכירים עוד דרכים להשיג קישורים בחינם?

אם כן, אנחנו נשמח שתשתפו אותנו באיך ומאיפה אתם עושים את זה כאן בתגובות!

רוצה פרטים נוספים על קישורים בחינם – איך ניתן להשיג לינקים בחינם??

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

אודות לינקי

לינקי מספקת חבילות קישורי SEO לבעלי אתרים ומקדמי אתרים שרוצים לשדרג את הדירוגים האורגניים שלהם, ציוני הסמכות ולהביא ליותר תנועה אורגנית בגוגל.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שירות הקישורים שלנו:

✅ כל הקישורים מגיעים מאתרי סמכות איכותיים

✅ כל מאמר מכיל 500 מילים!

✅ ישנם חבילות קישורים מוזלות!

✅ כל המאמרים עוברים אופטימיזציית SEO!

✅ לאתרים המקשרים יש תנועה אורגנית!

✅ כל לקוח זוכה לשירות אישי ומקצועי!

לכל שאלה בנושא ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג למספר: 050-7327402

פתח צ'אט >>
צריכים עזרה..?
חוליאן טרומפר
היי, זה חוליאן :)
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן