מה זה SEO Off-Site?

תוכן עניינים

SEO Off-site הוא הכינוי לכל מאמץ הקידום האורגני שמבצעים כדי לקדם אתר מסוים דרך נכסים אחרים. ז"א – מדובר בעבודת קידום אורגני שהיא לא פרופר בתוך האתר, אלא בכלל דרך אתרים ופלטפורמות חיצוניות לו. קידום SEO Off-site לא מחליף עבודת אופטימיזציה טכנית (להלן, SEO – On-site), אלא שהוא תורם לקידום האורגני דרך אפיקים נוספים. יתרה מכך – אין שום טעם בעבודת SEO – Off-site לולא תבצעו תחילה עבודת SEO On-site כהלכה.

מה יותר חשוב? SEO On-Site או Off-Site?

ה-SEO On-site חשוב יותר. כל מה שקורה מסביב הוא השלמה לפעולה הבסיסית של אופטימיזציה טכנית לאתר. אם תרצו, אפשר לומר שכל נושא ה-Off-site משתמש פחות או יותר 30% מכלל עבודת ה-SEO (לא להתבלבל, שליש זה המון! עם כי, במידה ואנחנו מתעקשים לשאול שאלה של שחור או לבן, מי יותר חשוב, אז התשובה הברורה היא SEO On-page).

 

משהו מעניין שצריך לקחת בחשבון: נכון שבתהליך השוטף של עבודת קידום אורגני, ה-Off-site טופס רק שליש מהפרוצדורה, אבל בהמשך, כאשר האתר עובר אופטימיזציה מקצה לקצה, אז עבודת ה-Off-page תהיה כבר במשקל של 50% מכל העבודה.

איך עושים SEO - Off-Page?

כאמור, מדובר בקידום דרך נכסים זרים, אז אלו הם האתרים החיצוניים שדרכם אנחנו עושים עבודת SEO – Off-page:

קישורי SEO

הפניית קישורים חדשים לאתר שלכם דרך אתרים בעלי סמכות גבוהה היא החלק העיקרי של קידום Off-page. להלן כמה דגשים חשובים בעניין קליטת קישורים מאתרים חיצוניים:

  • חשוב לדעת לעשות את זה בקצב נכון
  • יש לוודא כי הקישורים מתויגים כקישורי dofollow
  • התוכן המקשר צריך להיות רלוונטי לאתר הקולט
  • אם אפשר שרק אתם תקלטו את הקישור, ושלא עוד אתרים יענו מקישורים דרך המאמר המפנה, אז זה יהיה מעולה
  • בגדול, כל מה שיביא לכם כמה שיותר SEO Juice
  • אנחנו מספקים קישורי SEO איכותיים בתשלום, אבל במידה ותרצו לראות איך אפשר להשיג קישורים בחינם, בקרו במאמר זה

חשבון Google My Business

פתיחת חשבון בגוגל לעסק שלי היא דרך מעולה להשביח את שם המותג שלכם והאתר בכלל דרך הזכורים באינטרנט. כאשר אתם מנהלים את הכרטיסיה שלכם, ודאו כי:

  1. אתם מקבלים הרבה ביקורות חיוביות מדירוגי הגולשים
  2. החשבון פעיל ומעלה תכנים חדשים מעת לעת

אזכורים ברשתות החברתיות

על אף שגוגל לא אוהבת את פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק וכו' (כי הן מתחרות ענקיות שלה), היא מכירה בכוח העצום שלהם, ומותג שמקבל הרבה הזכורים דרך הסושיאל (להלן; כל אותן רשתות חברתיות המוזכרות ועוד) מצטייר כסמכותי ורלוונטי – וזאת על אף שהקישורים דרך אותן רשתות מתויגות באופן אוטומטי כ-nofollow. בלי קשר להשפעה פרופר על SEO, המלצות דרך רשתות חברתיות שנעשות בידיי משתמשים אותנטיים היא תמיד דרך מצויינת לשפר את תדמית העסק ולגייס לקוחות חדשים!

YouTube

יוטיוב היא פלטפורמה מעולה לעבודת SEO Off-site שכן התוכן שלה גם חזק מאוד באופן טבעי בגוגל, וגם סביר שתקבלו תנועה אורגנית מאוד איכותית דרכה. זה כמובן מצריך הרבה השקעה של תוכן איכותי, אבל זה בהחלט שווה את זה.

מכירים מקורות נוספים?

אלו הם המקורות המובילים ביותר לביצוע עבודת SEO Off-site. במידה ואתם מכירים מקורות נוספים שהם גם טובים, אנחנו נשמח שתשפו אותנו בהם כאן בתגובות!

רוצה פרטים נוספים על קניית קישורים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

אודות לינקי

לינקי מספקת חבילות קישורי SEO לבעלי אתרים ומקדמי אתרים שרוצים לשדרג את הדירוגים האורגניים שלהם, ציוני הסמכות ולהביא ליותר תנועה אורגנית בגוגל.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שירות הקישורים שלנו:

✅ כל הקישורים מגיעים מאתרי סמכות איכותיים

✅ כל מאמר מכיל 500 מילים!

✅ ישנם חבילות קישורים מוזלות!

✅ כל המאמרים עוברים אופטימיזציית SEO!

✅ לאתרים המקשרים יש תנועה אורגנית!

✅ כל לקוח זוכה לשירות אישי ומקצועי!

לכל שאלה בנושא ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג למספר: 050-7327402

פתח צ'אט >>
צריכים עזרה..?
חוליאן טרומפר
היי, זה חוליאן :)
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן