בוטים בפייסבוק

היח"צ שלך בפייסבוק

בוטים בפייסבוק שלך הם משתמשים שפותחו כדי ליצור מעורבות אנושית בפייסבוק. הם נראים בדיוק כמו משתמשים רגילים, עם פרופיל אולטרה ריאליסטי בעל היסטוריית פיד עשירה, מאות חברים, ומעורבות פעילה.


וכמובן… השירות הוא דסקרטי לחולטין! מי אתם, כמה אתם מפעילים ועוד – לא עניינו של אף אחד 🙂

בוטים בפייסבוק

חבילות הקמפיינים המשתלמות שלנו

תגובות, מעורבות והשפעה על דעת הקהל באמצעות ניהול שיח בפייסבוק לרבות קבוצות, פוסטים ספציפים או תגובות לפרסום!

חשיפה

מחזור מעורבות: חודש
2,000 חודשי
 • 4 פסוטים בקבוצות שונות
 • לכל הפחות 20 לייקים בכל פוסט
 • לכל הפחות 10 תגובות בכל פוסט
 • מענה להודעות אישיות באינבוקס

מעורבות

מחזור מעורבות: חודש
3,000 חודשי
 • 8 פסוטים בקבוצות שונות
 • לכל הפחות 20 לייקים בכל פוסט
 • לכל הפחות 10 תגובות בכל פוסט
 • מענה להודעות אישיות באינבוקס

השפעה על דעת הקהל

מחזור מעורבות: חודש
4,000 חודשי
 • 16 פסוטים בקבוצות שונות
 • לכל הפחות 20 לייקים בכל פוסט
 • לכל הפחות 10 תגובות בכל פוסט
 • מענה להודעות אישיות באינבוקס
פופולרי

*המחירים לפני מע"מ

אז איך הבוטים עוזרים לשיווק?

#1 יכולת השפעה על דעת הקהל

בוטים בפייסבוק יכולים להשפיע על דעת הקהל בכל נושא שמנהל הקמפיין בוחר. הם יכולים לעשות זאת על ידי הפצת מידע מסוים, יצירת שיח חיובי או שלילי סביב נושא מסוים, או אפילו על ידי יצירת תחושה של הסכמה רחבה סביב נושא מסוים.

#2 שליטה בשיח ברשת

בוטים בפייסבוק יכולים לשלוט בשיח ברשת על ידי יצירת מעורבות גבוהה סביב נושא מסוים. הם יכולים לעשות זאת על ידי שליחת הודעות, תגובות, לייקים ושיתופי פעולה.

#3 יכולת ליצור מעורבות גבוהה מאוד בפוסטים

בוטים בפייסבוק יכולים ליצור מעורבות גבוהה מאוד בפוסטים כיוצרי מעורבות (תגובות, לייקים). הם יכולים לעשות זאת על ידי הצעות לרכישה, הצעות למבצעים, או אפילו על ידי יצירת שיח חיובי או שלילי סביב נושא מסוים.

בוטים בפייסבוק גורמים למעורבות

למה לעבוד עם
הבוטים שלנו?

הרעיון הוא להשתמש בקלישאה "ללכת אחרי העדר", או אם תרצו "ואם כולם יקפצו מהגג, אז גם אתה תקפוץ?". אנחנו משערים שהרבה מאוד יגידו כן 🙂

הבוטים שלנו יגיבו, ישאלו, יפרסמו, יצהירו ואם צריך גם יריבו בינם לבין עצמם בהתאם לתסריט שאנחנו קובעים ומנהלים מראש. הכל במטרה סופית ברורה – לנהל את השיח ברשת ולשווק בצורה הכי טובה את העסק.

דברים שכדאי לדעת

הבוטים שלנו נמצאים בכל הקבוצות בארץ

אי אפשר להבדיל בינם לבין משתמש רגיל

אנחנו שולטים ומנהלי את השיח

בוטים לפייסבוק

היתרון היחודי בשירות שלנו

למה בכלל לנהל את הקמפיינים של הבוטים דרכנו? הרי יש קולגות עם שירות זול בהרבה. אז מה בעצם היחודיות? שימו לב:

הבוטים שלנו לא מגיבים לשיח קיים. הבוטים שלנו יוצרים את השיח. לבוטים שלנו יש זרועות בכל קבוצות הפייסבוק בישראל ובמידה ואין – אנחנו נכנס בקלות פנימה. אתם, כבעלי עסקים, תמיד תיהיו עם "ידיים נקיות" כשאנחנו נעשה את העבודה של הצווארון הכחול. איך אנחנו עושים את זה? שימו לב:

איך אנחנו עושים את זה?

שאלות ותשובות בנוגע לפעילות הבוטים שלנו

הצורך הבסיסי שלנו הוא חדירה לקבוצות פייסבוק שונות. הסנן שמפעילים מנהלי עמודים הוא לפי פילטר סינון דיפולטיבי שפייסבוק מעניקה להם. הפילטר כולל מידע גינרי אודות מבקשה הכניסה לקבוצה הכוללת הצגה של תמונת הפרופיל שלו, שמו, כמה חברים יש לו ומתי החשבון שלו נוצר. חשבון ותיק לא מעלה חשד, בעוד שחשבון צעיר – מדליק נורות אדומות ולא עובר סלקציה. הבוטים שלנו כולם ותיקים בני יותר מ-10 שנים! ראו תמונה מצורפת >>

כל פרופיל עובר השבחה עשירה הכוללת רשת חברים ענקית, פיד עשיר עם תוכן מקורי, סקייל תגובות ואינטרקציות מאוד גבוהה שנוצר על יהיה חשבונות אחרים. כל המארג הזה יוצר פרופיל אותנטי שמוכן להפעלה.

הפרופיל עובר חימום כדי להזדהות בפני האלגוריתם של פייסבוק כחשבון אותנתי. זה אומר שמנהל הפרפולים "משחק" עם החשבונות זמן רב על ידי אינטרקציה עם משתמשים אחרים כדי לחמם אותו בהצלחה.

לאחר תהליך ההשבחה, הבוט אופרטיבי. המפעיל שלו מוכן לקבל משימות כדי לשלוח את הבוט ולבצע עבורכם את הפרסום הטוב ביותר שאפשר להציע ברשתות החברתיות: ניהול ושליטה בשיח ברשת פייסבוק.

הבוטים שלנו = משתמשים אמיתיים. לא מעלים חשד ונכנסים בקלות לכל קבוצת פייסבוק בארץ ובחו"ל. כך הם נראים בעת בקשה להצטרפות לקבוצה (מלמעלה) לעומת בוט גרוע של קולגות בתחום (למטה):

בוטים לפייסבוק
5/5
פתח צ'אט >>
צריכים עזרה..?
חוליאן טרומפר
היי, זה חוליאן :)
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן