אודות Linkey

לינקי היא חלק מקבוצת יובל המספקת פתרונות שיווק דיגיטלי (קידום אתרים אורגני, בניית אתרים וניהול קמפיינים). כדי להעניק את המוצר הטוב ביותר, אנחנו מטפחים את האתרים המקשרים בעצמנו, וזה כולל האפיון, העיצוב, הבנייה, הקידום שלהם בגוגל ומנהלים את כולם בשרתים שלנו. אנחנו אף פעם לא נספק לכם קישור שתלוי בגורם זר (למשל, לא מספקים קישורים מאתרים צד ג'). על כן, אנחנו יודעים לקחת אחריות מלאה על המוצר שלנו!

כ- 0
מאמרים חדשים שעולים כל שבוע
0 +
קישורים שהוצאנו ממאמרים (בערך נו)
0 +
אתרי תוכן איכותיים בבעלותינו

בקטנה איך גוגל עובד

גוגל הוא למעשה אינדקס של תוצאות חיפוש. יש בו מעל 40 אלף חיפושים בכל שנייה! הסדר שהאינדקס מציג את העמודים שהוא מציע כתוצאת חיפוש (מי יהיה ראשון, מי יהיה שני, וכך הלאה) נקבע על פי יותר מ-200 פרמטרים! סביר מאוד שאין איש בעולם, כולל לא המהנדסים של גוגל עצמם, שבאמת יודעים על כל משתנה שקשור לסדר הצגת תוצאות החיפוש. עם זאת, יש כמה כללים ברורים שהכרה ויישום שלהם ישפיעו על דירוג האתר שלכם. בגדול, גוגל מצפה שהאתר שלכם יציג לגולשים את חווית המשתמש הטובה ביותר ואת התוכן הרלוונטי ביותר לשאילתא שלו (ז"א - הביטוי שזה חיפש בגוגל). מי שבודקים בפועל כמה האתר שלכם עונה נכון על הצרכים האלו, נקראים "העכבישים" שהם למעשה אלגוריתם שאחראי על זחילה באתרים ובדיקת האיכות שלהם. הקישורים הם אחד מהאידיקציות הכי ברורות לעכבישים אודות תוכן איכותי, והוא מסייע להם "להבין" שכדאי להם לקדם דווקא את האתר הזה באינדקס.

אז שנכיר?

אנחנו רוצים לספק לכם גב מלא בכל מה שקושר לאופטימיזציית SEO Offf-site בהקשר של קישורים איכותיים. אנחנו מספקים קישורים מלאים ב- SEO Juice. אתם יכולים להיות חברות לקידום אתרים או בעלי הבית שעושים בעצמם את עבודת ה-SEO ופשוט ליהנות מעבודת בניית קישורים יעילה ואיכותית שאנחנו ננהל עבורכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתחיל ליהנות מקידום אורגני נפלא לאתר שלכם!

התוכן אותנטי! העריכה שלנו. מודים

תומר קינן

תומר קינן

מנהל שיווק ווישוז

אנחנו עובדים כבר בערך שנתיים עם לינקי וניהנים מעבודה רציפה ומתקתקת. אחלה חומרים, רואים בנתונים שהעבודה עם הקישורים משפיע על המיקומים של מילות המפתח ואני באופן אישי ממליץ לכל קולגה מתחום ללכת עם לינקי בכל הכוח
מיכל

מיכל

מנהלת שיווק i-optic

הצוות של לינקי עובד איתי באופן שותף מעל לשנה והם באו בדיוק בתקופה שבה עברנו לאתר חדש. המעבר דפק את הקידום, אבל עם כמה נגיעות שלהם מאחורי הקלעים + קישור חדש שמגיע בכל שבוע הצילו את כל הקידום שלנו, והיום כבר עקפנו את נקודת הפתיחה שלנו!

תומר עובדיה

מנכ״ל תומר מנופים

אני עובד עם לינקי כבר מעל שנתיים וניהנה משירות מצוין וקידומים מעולים בגוגל! הכל מתקתק כמו שעון, אין עיכובים, תכנים ואתרים מעולים ואחלה של צוות. מומלץ מאוד!
פתח צ'אט >>
צריכים עזרה..?
חוליאן טרומפר
היי, זה חוליאן :)
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן